Marti 23 Aprilie 2024

Subiectul discutat : " Vis cu Dumnezeu "

Autor Mesaj
Raspunde la subiect
Lista subiecte
Creaza subiect
AnaAmalia
15 / 04 / 2013 la 03:28:37 PM
[post: 1]

am visat ca eram undeva pe un camp cu multa verdeata ..flori viu colorate..pomi ..era cald frumos si mult soare. Aveam un sentiment de bucurie de liniste sufleteasca . La un moment dat din cer se vedea o lumina care se marea ..alba patrunzatoare si ma indreptam spre ea. Deodata am intrebat privind spre lumina - daca a venit sa ma ia .Eu vorbeam cu Dzeu ..sau cineva de sus ...si mi s a raspuns - o vove de barbat : Nu acum la 36 , mai stai putin. Vin sa te iau la40. eu insa eram fericita orice ar fi raspuns pt ca ma simteam implinita .Apoi m am trezit . Eu anul acesta peste cateva zile implinesc 36 de ani...Sa inteleg din vis ca la 40 voi muri???

Citeaza mesajul

Dana
30 / 05 / 2013 la 05:29:46 PM
[post: 2]

Eu chiar daca nu te cunosc sper sa nu mori la 40 de ani.Sti dece?Ai muri prea tanara .

Citeaza mesajul

AnaAmalia
09 / 08 / 2014 la 03:29:23 PM
[post: 3]

" Eu chiar daca nu te cunosc sper sa nu mori la 40 de ani.Sti dece?Ai muri prea tanara . "
Multumesc Dana . A trecut mai mult de un an de atunci dar sunt momente cand imi amintesc de acest vis . Nu ma sperie foarte tare pt ca stiu ca nu pot schimba nimik (daca asa mi e scris asa va fi )dar ma intristeaza gandul ca fetita mea ar putea ramane fara mine la numai 13 ani ...asta ma doare .In fine , sper ca Dzeu nu ma va lua la 40 si ma va lasa sa ma bucur de copilul meu mai mult timp .

Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 rezultate