Joi 25 Aprilie 2024

Subiectul discutat : " Nu crede in vrajitoare "

Autor Mesaj
Raspunde la subiect
Lista subiecte
Creaza subiect
Cristina
21 / 05 / 2013 la 11:35:51 AM
[post: 1]

Buna si eu am apelat la vrajitoare si nu sa rezolvat nimic, aveti grija cu vrajitoarele nu e de mirare ca apar la televizor ca dau tzepe oameniilor, eu acuma mi-am regasit linistea mi-a recomandat cineva un om care intradevar face si altceva inafara sa ieie banul si sa iti umple capul de minciuni si asa am reusit sa fiu cu persoana pe care o iubesc. vrajile si blestemele nu exista, exista doar energii pozitive si negative. id meu este: cristinamorar39 cine vrea mai multe detalii despre cum ma ajutat acest om.

Citeaza mesajul

Alexandra Buc
26 / 06 / 2013 la 01:09:25 PM
[post: 2]

buna ziua...vreau mai multe detalii despre persoana respectiva...multumesc.

Citeaza mesajul

Dusy
19 / 10 / 2016 la 10:21:15 PM
[post: 3]

" Buna si eu am apelat la vrajitoare si nu sa rezolvat nimic, aveti grija cu vrajitoarele nu e de mirare ca apar la televizor ca dau tzepe oameniilor, eu acuma mi-am regasit linistea mi-a recomandat cineva un om care intradevar face si altceva inafara sa ieie banul si sa iti umple capul de minciuni si asa am reusit sa fiu cu persoana pe care o iubesc. vrajile si blestemele nu exista, exista doar energii pozitive si negative. id meu este: cristinamorar39 cine vrea mai multe detalii despre cum ma ajutat acest om. "
Buna Seara!As dori si eu mai multe informatii referitoare la acea persoana care te-a ajutat pe tine!Sunt antr-o situatie asemanatoare cum ai fost si tu ,si, nu mai stiu ce sa mai fac!Te rog frumos,ajutama si pe mine!!!!Multumesc pt timpul acordat!

Citeaza mesajul

Sorana
14 / 11 / 2016 la 11:24:04 PM
[post: 4]

"
" Buna si eu am apelat la vrajitoare si nu sa rezolvat nimic, aveti grija cu vrajitoarele nu e de mirare ca apar la televizor ca dau tzepe oameniilor, eu acuma mi-am regasit linistea mi-a recomandat cineva un om care intradevar face si altceva inafara sa ieie banul si sa iti umple capul de minciuni si asa am reusit sa fiu cu persoana pe care o iubesc. vrajile si blestemele nu exista, exista doar energii pozitive si negative. id meu este: cristinamorar39 cine vrea mai multe detalii despre cum ma ajutat acest om. "
Buna Seara!As dori si eu mai multe informatii referitoare la acea persoana care te-a ajutat pe tine!Sunt antr-o situatie asemanatoare cum ai fost si tu ,si, nu mai stiu ce sa mai fac!Te rog frumos,ajutama si pe mine!!!!Multumesc pt timpul acordat! "
Vreau și eu mai multe detalii

Citeaza mesajul

Ale
17 / 11 / 2016 la 01:16:21 AM
[post: 5]

"
"
" Buna si eu am apelat la vrajitoare si nu sa rezolvat nimic, aveti grija cu vrajitoarele nu e de mirare ca apar la televizor ca dau tzepe oameniilor, eu acuma mi-am regasit linistea mi-a recomandat cineva un om care intradevar face si altceva inafara sa ieie banul si sa iti umple capul de minciuni si asa am reusit sa fiu cu persoana pe care o iubesc. vrajile si blestemele nu exista, exista doar energii pozitive si negative. id meu este: cristinamorar39 cine vrea mai multe detalii despre cum ma ajutat acest om. "
Buna Seara!As dori si eu mai multe informatii referitoare la acea persoana care te-a ajutat pe tine!Sunt antr-o situatie asemanatoare cum ai fost si tu ,si, nu mai stiu ce sa mai fac!Te rog frumos,ajutama si pe mine!!!!Multumesc pt timpul acordat! "
Vreau și eu mai multe detalii "
A-ti rezolvat ceva? Daca da, lasati un mail va rog adresa e : flory_31alx@yahoo*

Citeaza mesajul

Cris
03 / 07 / 2017 la 09:39:26 AM
[post: 6]

" Buna si eu am apelat la vrajitoare si nu sa rezolvat nimic, aveti grija cu vrajitoarele nu e de mirare ca apar la televizor ca dau tzepe oameniilor, eu acuma mi-am regasit linistea mi-a recomandat cineva un om care intradevar face si altceva inafara sa ieie banul si sa iti umple capul de minciuni si asa am reusit sa fiu cu persoana pe care o iubesc. vrajile si blestemele nu exista, exista doar energii pozitive si negative. id meu este: cristinamorar39 cine vrea mai multe detalii despre cum ma ajutat acest om. "
Am gasit o doamna buna in ceea ce face puteti macar incerca 0747850211

Citeaza mesajul

Aura
29 / 01 / 2018 la 07:00:13 PM
[post: 7]

apelati la healer va ajuta ma gasiti pe fb moldovan aura

Citeaza mesajul

Madalina
27 / 02 / 2018 la 04:43:43 PM
[post: 8]

" apelati la healer va ajuta ma gasiti pe fb moldovan aura "
si eu am apelat la aceeasi persoana foarte bun ,las nr meu pt contact watzap va rog nu sunati direct, nu sunt singura, daca e cazul vorbim si la telefon si va dau mai multe detali watzzapul meu +44 7380 411069 Madalina

Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 8 din : 8 rezultate