Sambata 18 Mai 2024

Subiectul discutat : " Vise cu aceeasi tema mereu si mereu "

Autor Mesaj
Raspunde la subiect
Lista subiecte
Creaza subiect
Medeea
14 / 05 / 2014 la 11:22:19 AM
[post: 1]

Buna, as avea si eu nevoie de ajutor. Nu stiu ce sa fac, noaptea ori visez tot felul de chestii ciudate, ori nu visez deloc. Am 4 feluri de vise, ma refer la aceeasi tema. Unul dintre ele este APOCALIPSA. Visez apocalipsa destul de des, dar ma gandesc ca o visez deoarece mama mea vorbeste foarte mult despre sfarsitul lumii si am citit si eu Apocalipsa dupa Ioan din Biblie si stiu prea multe detalii.
Un al doilea tip de vis: visez oameni morti care invie, si iar mor, si iar invie... Asta e ciudat deoarece toata lumea se comporta normal, numai eu sunt cea speriata de moarte in vis, si doar cu mine vorbesc(fie ca cunosc acele persoane si inca sunt in viata, fie ca nu le-am vazut in viata mea)
Al treilea tip de vis: Conduc o masina, mereu ajung intr-un spital parasit, casa parasita, unde niste oameni fac rau altor oameni, gen ii taie si le iau ce au nevoie de la ei, apoi toate persoanele cu care ajung acolo dispar si mereu raman doar eu cu acele persoane rau intentionate....
Ultimul tip de vis este acela ca visez ca sunt insacinata si inainte sa nasc dispare copilul din burta... Am grija de un copil, il infiez si apoi dispare... Copilul meu este gata nascut, dar cand incep sa ma bucur de el dispare. Mereu, cand visez ca am eu un copil, dspare. Ati putea sa imi spuneti de ce tot ama aemenea vise repetitive dar mereu in alte locuri cu alte persoane? A inceput sa ma cam sperie chestia asta deoarece sa am mereu aceleasi vise mi se pare ciudat, si mereu aceleasi teme...

Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 rezultate