Sambata 20 Aprilie 2024

Subiectul discutat : " Ce semnificatie are visul meu? Tin sa mentionez ca imi e tare frica "

Autor Mesaj
Raspunde la subiect
Lista subiecte
Creaza subiect
Burcea Stana
09 / 11 / 2014 la 05:27:36 PM
[post: 1]

Azi-noapte la ora 02:50 am visat, dar defapt nu stiu daca era vis sau realitate, cert e ca nu prea aveam somn, ma intorceam de pe o parte pe alta, cred k am atipit, ream cu fata in jos, pe burta, si cu fata intoarsa pe o parte, am auzit pasi in camera in care dormeam, la inceput am crezit ca e sotul meu, si ca venise de la munca, dar nu era, s-au apropiat pasi de patul meu, si mi-a pus o perna pe cap, ca si cum a vrut sa ma omoare, eu incercam sa il dau la o parte, dar nu puteam, i-am vazut degetele de la maini, si am incercar sa trag de ele, sa scap, dar erau foarte flexibile degetele, erau ca o plastilina, m-am speriat in grozitor, am inceput sa tip, AJUTOOOOOR, dar nu aveam glas, apoi am simtit ca a intrat cineva in mine, ca sufletul omului, nu stiu sa ma exprim foarte bine, era ceva foarte ciudat, dupa care, acel cineva, sa ma exprim asa, a disparut, o data cu perna,eram cu ochii deschisi, am zis rugaciunea TATAL NOSTRU, si m-am ridicat din pat foarte speriata. Ce semnifica acest vis? Va rog ajutati-ma, mi-e foarte frica. Multumesc!

Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 rezultate