Marti 23 Aprilie 2024

Subiectul discutat : " Am visat asta ar trebui sa ma îngrijorez sau sa ma bucur "

Autor Mesaj
Raspunde la subiect
Lista subiecte
Creaza subiect
Adii
16 / 11 / 2015 la 09:57:57 AM
[post: 1]

Vis 16 Noiembrie 2015
Era pe coridor si a trecut o Țiganca pe lângă mine cercei mari de aur spital scoala nu stiu ce era si mi-ai zis ceva sau sa împins si eu i-am zis dute dreacu de Țiganca ea Pfff ce ai zis ca te omor si sau alarmat tot țigani ma prin intr-un colț era o oglinda dupa am fugit si i-am Zis la un bodigoar sau la un soldat nu mai stiu si am fugit intr-o clasa intr-o sala unde erau toti soldați pusi pup si cu armele in fata nu a trecut o secunda si au apărut si țigani erau mai pe putin 30 40 erau stăteam in spatele soldaților si a zis asa ca nu mai avem voie sa ne apropiem unu de altu el sa stea la 300 de metri noi la 100 de metri si am pus pușca pe mine ai inteles eu am zis da tiganu ai inteles da cu o ciuda in ochi !
Dupaia toti erau nervoși pe mine si țigani si romanii si i-am povestit la câți va chestia asta dupa eram cu o fata elida creca pe coridor la scoala si am coborât la etajul 1 si ii povesteam si a zis Pfff ce bine ca si eu ma gândeam cu trec pe lângă ei dupa ea sa întâlnit cu un baiat Adi de la noi din zona il știam si eu si am plecat la ora acolo era diriginta suparata pe mine :) tot au scris pe foaie ce sa întâmplat si diriga citea Numa despre mine eu in jos eu in sus dupa sa pus lângă mine si tot citea si ii zic vrei sa va scriu sau sa va spun diriga: cum vrei! Bine hai ca va spun am început sa ii povestesc ca mergeam pe coridor si o Țiganca sa împins in mine cand am zis Țiganca a si aparatur parca noi făcuți care se plimbau pe lângă mine si am observat dar credeam ca erau oameni obișnuiți ( eram pe gornistilor pe banca acuma ) șii continui sa povestesc si cand ajung sa zic date dracu de Țiganca împuțită am o reținere si ma opresc si zic incet la ureche si atuncea asta așteptau aia doi a pus mâna pe umerii mei mi-o zis nustiu ce si înainte sa ma lovească am apucat sa fug aia tot ma înjurau si strigau dupa mine fugeam spre bloc USA era închisă pe geam nu era nimeni si am strigat tare TAAAAAATAAAA mam învârtit roata de dupa o masina aia ziceau ceva ca din cauza omorât pe Tătasu sau nu stiu pe cineva din fam lor si asa o sa pățesc aveam ceva ascuțit in mâna ca o șurubelnița am aruncat spre geamul de la USA de bloc si am fugit spre ea poate ma aude cineva dupa am trăgeam tare de ea si cand au ajuns aia lângă mine mam trezit.

Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 rezultate