Vineri 19 Aprilie 2024

Subiectul discutat : " Vis ciudat semnificatie "

Autor Mesaj
Raspunde la subiect
Lista subiecte
Creaza subiect
Ana
09 / 04 / 2016 la 10:55:27 PM
[post: 1]

Buna seara,poate ma puteti ajuta cu ceva semnificatii pentru un vis care ma nelinisteste,am visat ca eram la tara ,era frumos afara,soare si am aflat ca sunt insarcinata si era sotul meu langa mine,eram afara si a aparut o femeie ,fosta iubita a sotului si a venit la noi si mi-a spus ca imi va lua si copilul si tot vom ramane fara nimic ,atunci eu am simtit o neliniste si o frica mare si a chemat cateva tiganci vrajitoare si s-au invartit in jurul meu si mi-au luat copilul si s-au dus tot invartindu-se in cerc rostind ceva ca o incantatie dar nu am auzit ce spuneau.Am ramas fara vlaga si distrusa i-am spus sotului ca pana la urma chiar ne-a luat tot,in viata reala aceasta femeie ne-a facut mult rau si ne-a luat totul,sa fie ceva avertizare?Eu mai am vise care imi arata intr-un fel sau altul lucruri care se vor intampla ,am visat multe lucruri care s-au intamplat,acesta nu este un vis care se va intampla dar ma gandesc ca vrea sa ma avertizeze si nu stiu ce vrea sa-mi spuna acest vis,ca o paranteza eu am visat-o pe fosta iubita a sotului inainte de a o vedea si in vis era exact ca in realitate.
Multumesc.

Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 rezultate